Przedsiębiorcze Poniedziałki Bydgoskiego Klubu ASBIROPrzedsiębiorczy Poniedziałek jest organizowany przez Członków Bydgoskiego Klubu ASBiRO Mikołaja Grajnerta i Katarzynę Reszczyńską. Misją Przedsiębiorczych Poniedziałków jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych, a także wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w obrębie biznesu. Swoimi działaniami, od ponad dwóch lat, inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy osoby przedsiębiorcze, pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Spotkania Przedsiębiorczego Poniedziałku organizowane są systematycznie, raz w miesiącu-mówi Mikołaj Grajnert.

Zaproszeni prelegenci opowiadają o swoich początkach w biznesie, trudach, jakie napotkali po drodze, a także o własnych metodach na odnoszenie sukcesu lub też na wybrany przez siebie temat związany z ogólnie rozumianą przedsiębiorczością. Na spotkania te przychodzą zarówno młodzi ludzie, którzy myślą o otwarciu własnej działalności gospodarczej, a także osoby posiadające własny biznes, zazwyczaj na sali jest około 40-50 osób, jednak zdarzają się spotkania, że na sali jest ponad 120 osób. Tak było podczas Przedsiębiorczego Poniedziałku o Inwestowaniu w Nieruchomości, a także, kiedy występował Maciej Jóźwicki założyciel firmy Marwit - dodaje Grajnert. Pragniemy pobudzić bydgoszczan do podejmowania nowych wyzwań i proaktywnego podejścia.

Prelegentami, którzy wcześniej wystąpili w naszych przedsięwzięciach, są m.in. Kamil Cebulski- „najmłodszy milioner w Polsce” oraz Rektor Uczelni ASBIRO, Piotr Pińczewski - ASNET MONITORING Sp. z o.o. Sp.k, Jacek Gordon-Hurtownia Motoryzacyjna GORDON, Maciej Jóźwicki – MARWIT Sp. z o.o., Wacław Pacholski-VauPe sp. z o.o.Maciej Zwierzychowski Prezes Zarządu APATOR Control Sp. z o.o. i wielu innych przedsiębiorców.

Udział w wydarzeniu Przedsiębiorczego Poniedziałku jest wspaniałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń. Jest także możliwością poznania środowiska ludzi przedsiębiorczych z Bydgoszczy.

Jak do tej pory zorganizowaliśmy 21 edycji spotkań podczas których łącznie w spotkaniach wzięło udział ponad 1200 osób i wystąpiło ponad 50 przedsiębiorców z Regionu. Cieszymy się, że możemy zrobić coś dobrego dla naszego miasta Bydgoszczy i regionu-dodaje Mikołaj Grajnert i Katarzyna Reszczyńska.

Informacje na bieżąco można śledzić na:

profilu facebookowym: https://www.facebook.com/AsbiroBydgoszcz

oraz stronie www: http://przedsiebiorczy-poniedzialek.pl