Od kilku tygodni zmagałem się z poszukiwaniem lepszej pracy. Wysyłałem swoje aplikacje na kilka ciekawych ofert pracy, ale po początkowym e...

Opinie

sierpnia 05, 2017 0 Comments


Od kilku tygodni zmagałem się z poszukiwaniem lepszej pracy. Wysyłałem swoje aplikacje na kilka ciekawych ofert pracy, ale po początkowym entuzjastycznym zaproszeniu na rozmowy kwalifikacyjne spotykałem się z opinią od rekruterów, że postanowili wybrać innego kandydata. Stwierdziłem więc, że muszę popracować nad swoim wizerunkiem podczas spotkania z potencjalnym pracodawcą. Natrafiłem w internecie na ciekawą ofertę Pani Justyny Motławskiej z Perspektywy Pracy polegającą na symulacji rozmowy kwalifikacyjnej. Pani Justyna dała się poznać z jak najlepszej strony już od samego początku, bo okazała się dyspozycyjna w ekspresowym terminie, a samo spotkanie było dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. Pani Justyna zwróciła mi uwagę na popełniane przeze mnie - często nieświadomie - błędy. Niedługo po spotkaniu dostałem na maila całe nagranie z rozmowy z pięcioma stronami uwag i porad w pdf. Opłacało się to wszystko obejrzeć i przeczytać, ponieważ już prawdziwa rozmowa kwalifikacyjna przebiegła po mojej myśli i udało mi się znaleźć zatrudnienie jako kierownik magazynu w dużej firmie motoryzacyjnej. Wszystkim niepewnym polecam skorzystać z oferty spotkania na symulacji rozmowy kwalifikacyjnej. Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak banalne błędy popełniamy w komunikacji i jak niebagatelny wpływ ma to na odbiór naszej osoby przez naszego rozmówcę. Oferta Pani Justyny pomaga to w porę dostrzec i poprawić :)

Dziękuję za pomoc!
                                                                                                                                 Maciej

Od ponad 10 lat nie szukałam pracy, w związku z tym moja aplikacja wyglądała jakby zatrzymała się w czasie. Poprosiłam Justynę o delikatne sugestie i pomoc. Otrzymałam  tak przygotowane Cv, że sama bym się zatrudniła ze względu na profesjonalizm aplikacji a i też zalety jakie posiadam, a o których nie wiedziałam, że są zaletami, ponieważ Justyna wszystko co ważne wyróżniła, podkreśliła i dopieściła. Polecam współpracę z nią - ma wiedzę, wie na co zwracają uwagę rekruterzy, dodatkowo podpowiada, wspiera. Aby nie być gołosłowną przytoczę fragment rozmowy telefonicznej:" Pani Beato dzwonię do Pani, ponieważ Pani Cv wyróżnia się spośród całego stosu, które otrzymaliśmy... " Nic dodać nic ująć. Justyno – dziękuję.
                                                                                                                                Beata Opic

Justyna  jest niezwykle profesjonalną osobą. Bardzo konkretną i rzetelną. Widać, że do swojej pracy podchodzi z pasją.  Pisała moje CV. Okazało się, że dotychczasowy dokument, którym się posługiwałam, był nieczytelny, zawierał niepotrzebne informacje, przypominał prozę liczącą 3 strony.  Justyna tak zaprojektowała moje CV, że zmieściło się na 2 stronach. Jest ono czytelne. Eksponuje moje umiejętności. To, co bardzo ważne – widząc moje nowe CV po raz pierwszy, przekonałam samą siebie, iż jestem naprawdę wiele warta na rynku pracy. Tym bardziej że została zawarta sama prawda. Wielką umiejętnością jest stworzenie tak dokumentu, by chciało się go czytać, by przyciągnąć uwagę.
Samo spotkanie Justyny to także wielka lekcja. Podchodzi z ogromnym szacunkiem do drugiego człowieka, bardzo chce pomóc. Daje wskazówki dotyczące rozmów rekrutacyjnych. Niezwykle dobrze porusza się w zagadnieniach dotyczących szeroko pojętego HR. Na jednym spotkaniu się nie kończy, Justyna przypomina się np. mailowo, pyta, czy szukam pracy, czy śledzę rynek. Myślę, że jeżeli trafiłaby do Justyny osoba, która straciła wiarę, że znajdzie pracę, która długo bezskutecznie szuka pracy, na pewno uzyska odpowiednie wskazówki, a przede wszystkim odzyska wiarę w siebie.

                                                                                                                         Jolanta Olkowska

Przed pomocą Justyny moje CV, było w opłakanym stanie (nie mówiąc już o zdjęciu) przez co, nie wyróżniało się od innych złożonych aplikacji. Byłem bardzo zadowolony, gdy uzyskałem fachową pomoc od Justyny. Po krótkim czasie umówiłem się z Justyną na sesję zdjęciową, podczas której dowiedziałem wszelkich informacji, jakie zdjęcie jest idealne do CV.
Sesja przebiegła bardzo sprawnie, podczas której  były zrobione liczne profesjonalne zdjęcia, a najlepsze poszło do CV.  Później zaczęła się praca nad resztą.
Końcowy efekt był niewiarygodny.
Reasumując, przed pomocą Justyny, zawsze, gdy składem CV przepadało ono bez słuchu, ale zaraz po ukończeniu współpracy, wysłałem aplikacje do trzech firm. Po dwóch dniach zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacją do dwóch firm, z czego się przeogromnie cieszę. Wszystko to dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu, które Justyna włożyła w prace nad moim CV.

                                                                                                                                Michał